Неповторна краса нашого степового краю

Дата: 29.06.2020 16:00

Які гарні простори нашої степової Казанки. Дух захоплює! Особливо дуже красиво наприкінці весни та на початку літа. Схили і пагорби вкриті зеленою травою, різнобарвними запашними польовими квітами, а на степ, вкритий сивою ковилою, можна дивитись вічно, це мов жива вода, яка сріблястими хвилями в’ється по вітру. Від густого насиченого аромату різнотрав’я п’яниться в голові до запаморочення.

Справжня краса радує око, неможливо відірвати погляд від такої картини, яку намалював самий талановитий і геніальний художник – природа. І щоб не зникли такі чудові, неповторні ландшафти, не збідніла врода української природи, ми маємо дбати про неї.

Погодьтесь, це зовсім не важко!