Вітання Казанківського селищного голови Олексія Асмолова з державним святом – Днем Конституції України!

Дата: 27.06.2020 23:30

Шановна Казанківська громадо!

Щиро й сердечно вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України! Прийняття основного закону держави було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини. Це той фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу та є запорукою стабільного розвитку і утвердження нашої держави.

Від депутатського корпусу, виконавчого комітету ради хочу побажати всім міцного здоров'я, миру і добра, непохитної віри у процвітання України як розвиненої правової європейської держави, щоб кожен громадянин був впевнений у своєму майбутньому. Кожен із вас є учасником розбудови нашої країни, нашої громади.

Зі святом!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов