Шановна молодь Казанківської громади! Юнаки і дівчата!

Дата: 27.06.2020 22:30

Молодість - час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ сміливими ідеями і досягненнями. У нашій Казанківській об’єднаній територіальній громаді прекрасна молодь - розумна, активна, цілеспрямована, вона сміливо заявляє про себе і в роботі, і в навчанні, і в спорті, творчості, в громадському житті. Це рушійна сила суспільства, яка необхідна нашій країні.

Переконаний, що ви успішно реалізуєте свої плани, примножите культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу і утвердите авторитет України в усьому світі. І пам’ятайте, майбутнє нашого степового краю у ваших руках.

Бажаю вам здоров’я, невичерпної енергії, успіхів та творчого натхнення! Нехай збудуться всі ваші мрії і реалізуються найсміливіші плани! Будьте щасливі!

Зі святом!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов