Пройшли урочисті заходи до Дня Конституції України

Дата: 26.06.2020 13:15

Сьогодні, 26 червня, Казанківський селищний голова Олексій Асмолов взяв участь у святковому заході приуроченому до Дня Конституції України, який проходив в райдержадміністрації. Свято розпочалось з виконання Державного гімну України. Цього дня були відзначені люди, які дійсно зробили значний вклад у розбудову нашої країни, нашої громади.

За значний внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Конституції селищний голова Олексій Асмолов вручив грамоти підполковнику служби цивільного захисту, начальника Казанківського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області Кравцова Олександра Сергійовича та прапорщика, командира відділення 17 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області Швеця Олександра Михайловича.