До уваги

Дата: 24.06.2020 15:58

суб’єктів малого та середнього підприємництва щодо порядку отримання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям;

ФОП, які не використовують найману працю та які припинили або скоротили свою діяльність з метою подолання важкого економічного періоду, який склався у зв’язку з пандемією коронавірусу:

Відповідно до статті 47-1 Закону України «Про зайнятість населення» допомога по частковому безробіттю надається центрами зайнятості застрахованим особам у разі втрати ними частини заробітної платив наслідок змушеного скорочення тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19), передбаченим карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, за зверненням роботодавця для її виплати працівникам.

Сума допомоги по частковому безробіттю на період карантину надається роботодавцям у тому числі фізичним особам-підприємцям, які є застрахованими особами, із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва на строк зупинення (скорочення) діяльності, а також протягом 30 календарних днів після завершення карантину. Роботодавець або фізична особа-підприємець, який є застрахованою особою, може звернутися за отриманням допомоги по частковому безробіттю на період карантину протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) виробництва.

Виконавчий комітет селищної ради