В Казанківській громаді вшанували пам'ять жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2020 10:09

22 червня, коли всі ми віддаємо данину пам’яті жертв війни в Україні, в черговий раз згадуємо загиблих синів і дочок українського народу, важкі сторінки нашої історії, героїчної і трагічної. Наш народ переміг завдяки вірі у справедливість, прагненню відстояти свободу свого народу.

Сьогодні Казанківський селищний голова Олексій Асмолов разом з керівництвом району поклали живі квіти до Меморіального комплексу, славетної тридцять четвірки і пам’ятного знаку визволителю селища Васляєву В.О.

Одним із головних пріоритетів сьогодення є турбота про визволителів Українського народу, увага до повсякденних життєвих потреб ветеранів війни, вдів загиблих, жертв нацизму, працівників тилу, дітей війни. Ніхто з них не повинен почуватися забутим чи залишатися наодинці зі своїми проблемами.

Згадаймо в цей день у думках і в молитвах кожного, хто героїчно поліг на фронтах, загинув від бомбардувань і тортур, холоду і голоду в тилу, передчасно помер від хвороб і ран.

Вічна та світла їм пам'ять! Будьмо гідними цієї пам’яті.