Приводимо до ладу автобусні зупинки

Дата: 19.06.2020 11:09

Цими спекотним днями працівники комунального підприємства «ДоброБуд» працюють у посиленому режимі, облаштовують головну вулицю смт Казанки - вулицю Миру. Розпочали зі сторони Миколаївки, вже покосили траву біля православного хреста, який оберігає нашу громаду, також обкошують узбіччя дороги. Окремо хочеться сказати за автобусні зупинки. По центральній вулиці їх 11. Всіх їх треба привести до належного санітарного стану. Робітники зараз обкошують траву, вирізають парості, прибирають сміття, якого дуже багато. Прикро, що смітять усі, а прибирають робітники селищної ради. Тож звертаємось до мешканців селища з проханням підтримувати чистоту на дорозі, узбіччі, на зупинках громадського транспорту. Не забувайте, що наше селище, це наш спільний дім, не треба в ньому смітити, а треба цінувати і поважати чужу працю.

Також повідомляємо, що протягом тижня планується належним чином облаштувати автобусні зупинки: побілити, пофарбувати, облагородити.