Вітаємо учасників обласного конкурсу «Веселі витребеньки»

Дата: 16.06.2020 15:46

14 червня в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбувся обласний конкурс гумору та сатири «Веселі витребеньки» в п’яти номінаціях: «Гумор та сатира», «Стендап», «Авторський твір», «Співаний гумор» і «Театральні витребеньки». Мета конкурсу популяризація розмовного жанру на кращих творчих здобутках світової та української літератури, зокрема видатного українського поета-гумориста Павла Глазового, виявлення нових обдарованих виконавців і авторів, які працюють в жанрі гумору та сатири, підвищення професійної майстерності виконавців.

Майже 150 талановитих аматорів прийняло участь в цьому конкурсі. Гідно представили нашу громаду на цьому конкурсі наші учасники Ксенія Болотських (Казанківський МК № 1) - ІІ місце в номінації «Гумор та сатира», І вікова категорія та Надія Власенко (Троїцько-Сафонівський СБК) , яка вперше приймала участь в конкурсі і зайняла ІІІ місце в номінації «Гумор та сатира», І вікова категорія.