Чарівний «диво - птах» Ксенії Болотських

Дата: 15.06.2020 13:59

13 червня в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї пройшов обласний фестиваль дитячої творчості « Art-mix» в номінаціях «Вокальне мистецтво» та «Декоративно – прикладне мистецтво», метою якого є розвиток та популяризація дитячої творчості, формування художніх смаків на кращих зразках української та світової культурної спадщини, збагачення репертуару дитячими високохудожніми творами класиків та сучасних авторів, а також залучення талановитих дітей до активної участі у культурному житті Миколаївщини.

В обласному фестивалі прийняли участь 89 талановитих дітей. Учасником від нашої громади була Ксенія Болотських (Казанківський МК № 1) в номінації « Декоративно-прикладне мистецтво», цьогорічна тематика робіт — «Чарівний диво - птах». Ця талановита та обдарована дитина вже не вперше гідно представляє нашу громаду на цьому фестивалі і вже вдруге її робота отримала диплом за І місце.

Вітаємо Ксенію з перемогою та бажаємо їй творчого натхнення, подальшого розвитку в цьому виді мистецтва та відкривати нові горизонти для майбутніх творчих проектів