Громада отримала благодійну допомогу

Дата: 11.06.2020 10:20

В рамках заходів запобігання поширенню на території Казанківської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID – 19, та захисту населення в умовах надзвичайної ситуації, Виконавчим комітетом Казанківської селищної ради проведена відповідна робота щодо забезпечення персоналу територіального центру захисними та санітарно-гігієнічними засобами. Така вкрай важлива і необхідна допомога стала можлива завдяки Міжнародному благодійному фонду «Карітас України».

Тож сьогодні заступник селищного голови Леонід Новицький вручив працівникам відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового перебування та відділенню соціальної допомоги вдома санітарно-гігієнічні засоби, а саме: маски медичні захисні – 440 шт., костюми біологічного захисту (комбінезони) – 30 шт., дезінфікуючі засоби для рук і поверхні – 4 флакони, окуляри захисні, прозорі – 8 шт., респіратори з клапанами – 16 шт., рукавички нітрилові – 800 пар і термометр безконтактний інфрачервоний.

Як зазначив Казанківський селищний голова Олексій Асмолов: «Треба віддати належне Міжнародному благодійному фонду «Карітас України», адже така допомога є вкрай вагомою, засоби індивідуального захисту та дезінфекції допоможуть працівникам громади залишатися у безпеці та підтримувати здоров’я жителів нашої громади. Поєднавши спільні зусилля, ми зможемо здолати цю страшну хворобу».