Розпочав свою роботу факультет оздоровчої гімнастики

Дата: 09.06.2020 13:29

Життя на карантині дуже одноманітне, одні й ті ж справи, особливо відчувається нестача спілкування з рідними, сусідами, друзями. І, нарешті, після довготривалого карантину розпочав свою роботу «Університет третього віку», на який так довго чекали пенсіонери. Сьогодні на центральному стадіоні «Колос» зібрались «студенти» з факультету «Лікувальна гімнастика». Веселі, усміхнені, життєрадісні вони довго спілкувались, обмінювались новинами, не забуваючи про дотримання умов карантину.

Фізкультура пройшла на позитивній хвилі. На свіжому повітрі під супровід музики «студенти» факультету завзято виконували вправи з гімнастичними палицями, а також займались танцювальною аеробікою.

Працівники терцентру роблять свою роботу із захопленням, творчо і зацікавлено, створюють дружню і довірливу атмосферу та від плодів своєї праці отримують велике задоволення.

Додатково повідомляємо, що заняття слухачів УТВ проходять двічі на тиждень, а саме у вівторок та п’ятницю, також планується раз на місяць займатися йогою, де пенсіонери медитуватимуть, зустрічаючи схід сонця. Чекаємо на вас!