«Престиж» серед моря квітів

Дата: 05.06.2020 14:02

Магазин «Престиж», що на вулиці Миру у центрі нашого селища, без перебільшення, є окрасою Казанки. Адже територія навколо цього закладу торгівлі знаходиться в ідеальному стані, цікаво і оригінально оформлена. А чого варте справжнє буяння квітів у ці перші теплі літні дні після тривалих дощів. Біля магазину ростуть чарівні троянди, символ здоров’я, удачі і щастя півонії, загадкові сульфінії, провісник весни - барвінок, а також ешшольції, квіти яких нагадують легких маленьких метеликів. Опікується всім цим Антоніна Мерзлікіна, член виконавчого комітету Казанківської селищної ради, - людина ініціативна, активна у громадських справах і небайдужа до нашого рідного селища – степової Казанки.