Не ризикуйте здоров’ям!

Дата: 04.06.2020 15:00

Купуйте продукти харчування в установлених місцях

Як вже повідомлялось в попередньому матеріалі «Купуйте продукцію у комфортних умовах», на території торгівельного центру працює ринок з реалізації продовольчих товарів. Крім того на території визначено та обладнано місця, де громадяни можуть здійснювати реалізацію надлишків вирощеної ними сільськогосподарської продукції. На жаль, не всі скористались такою пропозицією. Деякі незаконнослухняні громадяни продовжують здійснювати торгівлю продуктами харчування, в першу чергу молоком і яйцями, із рук на вулиці, або з транспортних засобів безпосередньо на тротуарах та в інших невстановлених місцях по вулиці Миру в центрі смт Казанка, порушуючи цим правила благоустрою територій населених пунктів Казанківської селищної ради та умови карантину на території селища.

За дане порушення передбачено відповідальність за статтею 152 кодексу України про адмінправопорушення.

У жодній європейській країні не можна побачити вуличних продавців харчовими продуктами на тротуарах чи в інших не облаштованих для цього місцях. Хіба ви не замислюєтесь над тим, в якій мірі можна нашкодити власному здоров’ю, якщо харчуватися зі стихійних ринків, ви ж не знаєте в яких умовах вони були виготовлені, де і як зберігались. Тож купуючи продукти харчування на вулиці покупець бере повну відповідальність на себе та повинен усвідомлювати всі ризики для свого та ваших рідних здоров’я.