Привітання Казанківського селищного голови Олексія Асмолова з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2020 08:00

Справедливо говорять, що щасливі діти – це запорука світлого майбутнього. Тож не випадково у перший день літа відзначається добре і радісне свято – День захисту дітей, яке нагадує дорослим про їх відповідальність щодо підростаючого покоління.

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій, адже ви, любі діти, майбутнє нашої громади, всієї Української держави, вам розбудовувати її майбутнє, вам у ньому жити! Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті і той єдиний вірний шлях. І Батьківщина, і батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами. Тож бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Казанківський

селищний голова Олексій АсмоловФото без опису