Дорогі учні, шановні вчителі та батьки!

Дата: 29.05.2020 15:16

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення навчальної пори!

Упродовж року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Останній шкільний дзвінок для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул. Тож від усього серця бажаємо учням молодших та середніх класів гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. А для випускників шкільний дзвінок пролунає востаннє, нагадуючи про те, що дитинство закінчилося і вони стали дорослими людьми. Нехай відлуння цього останнього дзвінка для вас залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже ви– надія нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна.

Висловлюємо безмежну подяку вчителям за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, олімпіадах, змаганнях цього навчального року наші вихованці були одними з кращих.

А всім батькам зичимо, щоб діти обов’язково виправдали ваші батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.

Тож вітаємо усіх із закінченням ще одного навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!

виконавчого комітету Казанківської селищної ради