Одноразова матеріальна допомога мешканцям громади

Дата: 29.05.2020 15:10

Сьогодні на засіданні комісії щодо надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади було розглянуто 10 заяв від жителів смт Казанки, Лазарівки, Новоданилівки, Миколаївки, Великоолександрівки, Михайлівки. На початку засідання завідувач сектору соціального захисту населення Маріанна Трофімова запропонувала внести зміни та доповнення до Порядку надання адресної одноразової допомоги, а саме надавати матеріальну допомогу громадянам, яким завдана шкода пожежею, стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією, а також збільшити розмір допомоги в сумі не більше 3000 гривень. Зараз ця допомога складає до 2000 грн. Присутні підтримали таку пропозицію та направити проект рішення для розгляду на сесію селищної ради.

Здебільшого люди звернулись за фінансової допомогою на лікування, тому кожна заява розглядалась індивідуально. Адже треба врахувати усі моменти: склад сім’ї, доходи, нозологію тощо. За результатами розгляду надано грошову допомогу на лікування онкохворим, особам з інвалідністю, пенсіонерам, малозабезпеченим родинам та людям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Загальна сума наданої матеріальної допомоги складає 16500 гривень.