Проводиться відповідна робота з неблагополучними сім‘ями

Дата: 28.05.2020 09:58

На території об’єднаної громади постійно проводиться відповідна робота та надається необхідна допомога проблемним сім‘ям. Поза увагою не залишається ні одна проблемна родина. 26 травня завідувач відділенням денного перебування адресної допомоги та соціального захисту сім‘ї, дітей та молоді Ольга Козострига, соціальний працівник Наталія Асмолова разом із спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Ольгою Шматковою відвідали сім’ї «групи ризику», які потребують допомоги суспільства та органів місцевого самоврядування. Таким чином відвідали 3 родини, перевірили в яких умовах перебувають діти та склали акти обстежень, а з батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов‘язків, також перевірили нецільове використання державної допомоги при народженні дитини.