Проведення робочої зустрічі з керівництвом державної виконавчої служби

Дата: 25.05.2020 16:41

25 травня 2020 року за ініціативи начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області підполковника внутрішньої служби Челнакової Ірини Олександрівни відбулася  робоча зустріч з начальником Казанківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській  області Коростиль Олександром Івановичем .

На нараді було  обговорено вимоги  ст. 325-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині нарахування плати порушнику за виконання суспільно корисних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів

В кінці робочої зустрічі, було обговорено питання  надання  Інформації про проведену роботу  за перший квартал 2019 року з особою, яка перебуває на обліку в Казанківському районному   секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області.

Метою зустрічі було поліпшення взаємодії та своєчасне отримання інформації щодо перевірки стану перерахування коштів за виконання суспільно корисних робіт  власниками підприємств відповідно до покдалених на них обов’язків.