Шановні казанківці!

Дата: 21.05.2020 08:11

Від імені виконкому та депутатського корпусу хочу привітати всіх мешканців громади з чудовим українським святом – Днем вишиванки. Це є прекрасне свято родовідної пам’яті, нашої історії, наших символів. З покоління в покоління вишивка передавала культурну спадщину пращурів, залишала в спадок їх духовне та інтелектуальне багатство, служила літописом історії українського народу. В усі часи з любов’ю вишиті матусею складні візерунки служили оберегом від негараздів, притягували удачу, з теплотою нагадували про рідну домівку, де б ти не був.

Нехай це свято об’єднає всіх українців по всьому світу. Чудового вам настрою ті різнобарвних вражень.

Миру вам, добра та злагоди. Зі святом вас!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов