Облаштовують територію інклюзивного центру

Дата: 20.05.2020 09:59

Казанківська селищна рада робить все необхідне для забезпечення умов виховання та навчання діточок з особливими потребами. Днями облаштована територія комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської селищної ради Миколаївської області, а саме встановлено новий паркан. Але роботи попереду ще багато. Заступник селищного голови Леонід Новицький разом з виконуючою обов’язки директора Наталією Паланіч та начальником відділу освіти Олександром Лукою обговорили подальші плани облаштування території установи. Тож у задумах на майбутнє озеленення простору, встановлення ігрового майданчика, а також оновлення фасаду будівлі.