«Аграрний» місток відремонтовано…

Дата: 19.05.2020 13:27

В.о старости с. Дмитро-Білівка Ірина Ушканенко повідомила, що минулого тижня відремонтували місток, який знаходиться на краю села і з’єднує Дмитро-Білівку з селищем Новоданилівка. Місцеві жителі зацікавлені у відновленні містка, адже він єднає польові дороги, а ними користуються і аграрії, і усі місцеві мешканці. До речі, місток був збудований ще в далекі 70-ті роки минулого століття. І ось вже 50 років його ніхто не ремонтував. Усі терміни експлуатації вже давно вийшли. Відразу було вжито дієвих заходів. Завдяки спільним зусиллям цей важливий об’єкт місцевої інфраструктури відремонтовано в короткі терміни.

В свою чергу Ірина Володимирівна говорить, що ось така злагоджена робота – це правильна організація роботи селищного голови з громадою. «Хочу висловити вдячність Олексію Асмолову за підтримку та допомогу, Південно-Бузькому кар‘єру №2 за надану необхідну техніку, місцевому фермеру Анатолію Капусті, який теж надав трактор з причепом для здійснення перевезення будівельних матеріалів, приватному підприємцю Сергію Лось за надану допомогу», - зазначила Ірина Ушканенко.