Михайлівські сільські будні

Дата: 18.05.2020 17:11

В.о. старости села Михайлівка Тимофій Сай повідомив, що минулого тижня електрики селищної ради Олександр Канін і Володимир Маркевич практично по всім вулицям села провели заміну зіпсованих лампочок на електроопорах. Всього було замінено 25 лампочок. Як зауважив Тимофій Кузьмич: «Нам вкрай важливо відновити освітлення та створити безпечні умови для михайлівців у нічний час доби».
Також продовжуються роботи по наведенню належного санітарного стану у населеному пункті. Громадяни, які задіяні на громадських роботах, на дитячому майданчику пофарбували качелі, лавочки. У парку, який знаходиться в центрі села, покосили траву. Ще було розчищено узбіччя дороги по провулку між вулицями Малиновського і Молодіжна від нанесеного грунту, вирубано паростки рослинності, що заважали нормальному дорожньому руху. Раніше на цьому провулку не могли розминутися авто з велосипедом, така вузька була дорога. Тепер геть інша справа!