Капітальне відновлення спортшколи продовжується

Дата: 18.05.2020 17:09

Як вже неодноразово повідомлялось на сторінці Фейсбук нашої громади, проводиться капітальний ремонт Казанківської дитячо-юнацької спортивної школи. На жаль, карантин вніс свої корективи у терміни виконання. Але вже виконано чималий обсяг, як внутрішніх так і зовнішніх робіт. Встановили нову опалювальну систему, поштукатурили стіни, підлогу у роздягальнях, душових, фітнесзалі, спортзалі, у кабінетах, коридорі, туалетних кімнатах, відремонтували цоколь будівлі. Також відремонтовано котельню та технічні приміщення. Зараз виконуються роботи по заміні старої електропроводки на нову. Замінено дах на новий сучасний з утепленням стелі, встановлено енергозберігаючи вікна, далі планується утеплення будівлі.