З Міжнародним днем сім’ї!

Дата: 15.05.2020 13:11

Сьогодні, 15 травня, ми відзначаємо Міжнародний день сім’ї. Сім’я – це берегиня людських цінностей, культура та історична спадкоємність поколінь, чинник стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.
Народна мудрість говорить «З родини йде життя людини». І це дійсно так. Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Сім’я, родина, батьківщина – це єдині поняття. Людина до глибокої старості пов’язана з тією сім’єю, з якої вона вийшла і все життя пов’язана із землею, де вона народилася і зросла. Куди б не закинула її доля, вона завжди подумки із своїм корінням. Людина, котра має родину та здатна відчувати любов – щаслива людина.
Дорогі казанківці! Дозвольте у Міжнародний день сім’ї побажати Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя і спокою у своїх родинах, взаєморозуміння. Нехай у ваших сім’ях панує любов, повага від дітей, а щастя і здоров’я від Бога.

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов