Боротьба із «зеленою пожежею»

Дата: 13.05.2020 14:30

Велику кількість бур‘янів, яких чимало виросло після травневих дощів, в народі ще називають «зеленою пожежею», з якою доводиться щоденно боротись робітникам з благоустрою комунального підприємства «ДоброБуд». Сьогодні бензокосами покосили траву у парку відпочинку «Левада». Тепер парк виглядає гарним та доглянутим, діткам, батькам та відпочиваючим буде зручно і затишно. Після закінчення карантину дитячий майданчик чекатиме на своїх відвідувачів. Також комунальники покосили траву по вулиці Молодіжна, біля аграрного ліцею. Роботи по благоустрою продовжуватимуться і надалі, про що пресслужба селищної ради інформуватиме казанківців на своїй сторінці Фейсбук та офіційному веб-сайті.