Співчуваємо, підтримуємо, сумуємо…

Дата: 09.05.2020 22:01

З сумом повідомляємо, що внаслідок хвороби 8 травня 2020 року пішов з життя депутат Казанківської селищної ради кількох скликань Куковицький Павло Федорович. Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть близької людини.

Павло Федорович народився 25 травня 1937 року. Все своє життя він прожив у Казанці. Тут навчався, одружився, виховав двох дітей. Усе своє життя прожив чесно і гідно, залишивши після себе плоди своїх добрих справ. Він завжди був енергійним, ініціативним, брав активну участь у житті нашої громади.

Казанківська селищна рада, виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного. Розділяємо важкий біль утрати з усіма, хто знав і шанував Павла Федоровича.