Ніхто не забутий і ніщо не забуто!

Дата: 09.05.2020 14:06

На жаль День Перемоги 2020 року проходить у карантинних умовах і винна у цьому пандемія коронавірусу. Тож давайте у цих складних умовах все ж обов’язково згадаємо своїх дідів і прадідів, поділимося їхніми історіями, переглянемо домашні альбоми з фотокартками своїх рідних, які захищали Батьківщину, розкажемо своїм дітям та онукам про родичів, їх героїчні подвиги, зателефонуємо один одному та привітаємо зі святом Великої Перемоги.

Сьогодні, 9 травня, з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Казанківський селищний голова Олексій Асмолов разом з керівниками району поклали живі квіти до підніжжя меморіального комплексу загиблим воїнам у роки Другої світової війни, а також до пам’ятника танкістам визволителям – бойової «тридцять четвірки», що гордо застигла на постаменті при в’їзді в Казанку. Це найтрагічніша подія в історії нашого народу, яка забрала життя майже у 10 мільйонів українців. Висловлюємо безмежну вдячність й віддаємо данину поваги усім визволителям, усім, хто боровся з нацизмом, хто на фронті і в тилу ніс важкий тягар війни. Таке не можна забувати, не можливо стерти з пам'яті.

Ніхто не забутий і ніщо не забуто!