Порушницю – попередили!..

Дата: 07.05.2020 08:23

До селищної ради звернулась громадянка із заявою про те, що сусіди порушують санітарні норми та правила благоустрою - складають відходи тваринного походження, а простіше гній, в місцях загального користування - на провулку. Тож 6 травня члени адмінкомісії побували на цій вулиці, перевірили викладені у зверненні факти, які підтвердились. Члени адміністративної комісії провели виховну бесіду та суворо попередили порушницю про недопущення таких протиправних дій.

Варто нагадати, що відповідно до розділу ІІ пункт 2.2.17 Правил благоустрою територій населених пунктів Казанківської селищної ради, фізичним та юридичним особам, а також громадянам забороняється складувати відходи на території населених пунктів, а також в місцях масового відпочинку людей, лісосмугах, парках, скверах, та інших територіях загального користування, на прибудинкових територіях.