Визначено територію для здійснення торгівлі садовим матеріалом в умовах карантину

Дата: 28.04.2020 10:41

Шановні мешканці громади, доводимо до вашого відома, що у зв’язку з запобіганням поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, розпорядженням селищного голови О. Асмолова визначено прилеглу територію по вул. Миру 222, а це майданчик перед спорудою, для здійснення виносної (виїзної) торгівлі садовим матеріалом, а саме розсадою сільськогосподарських культур на період дії карантинних заходів. Реалізація садового матеріалу здійснюватиметься за умови:

1) Забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема гумовими рукавичками, респіраторами або захисними масками;

2) Перебування на визначеній території не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торгівельної площі;

3) Забезпечення дотримання відстані між продавцями не менше ніж 3 метри;

4) Забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менше ніж 1,5 метрів;

5) Забезпечення дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

Продавцям здійснювати щоденне санітарне та вологе дезінфікуюче прибирання визначеної території шляхом укладання договорів в відповідними підприємствами.

Контроль та дотримування порядку здійснюватиме інспектор з благоустрою селищної ради.