Шановні казанківці!

Дата: 21.04.2020 13:57

Під час карантину радимо усім залишатись вдома та дотримуватись усіх правил через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни.

Заразитись можуть люди будь-якого віку, тому всі мають дотримуватись заходів захисту від вірусу. Особливо літні люди та хворі на хронічні захворювання перебувають в зоні підвищеного ризику. Цей вірус не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки! Це фактор переривання епідемічного ланцюга.

Головне – це дисципліна та виконання усіх правил безпеки. Тож бережіть себе та свої рідних!

Здоров’я усім!