Турбота. Назустріч мешканцям громади

Дата: 17.04.2020 10:32

Завідувач сектору соціального захисту населення Маріанна Трофімова поінформувала, що днями відбулось екстрене засідання комісії щодо надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Казанківської громади. Справа в тому, що до селищної ради звернулись громадяни, яким ця допомога є вкрай терміновою і вкрай необхідною, бо через тяжку хворобу люди чекати не можуть. Розглянули 9 заяв та визначили розмір фінансової допомоги. Загальна сума складає 14 000 гривень.

Також М. Трофімова повідомила, що в період карантину на території громади було виявлено 4 бездомних осіб. З метою забезпечення соціального захисту населення їм було надано притулок.