На свята залишайтесь вдома. Бережіть себе і близьких!

Дата: 16.04.2020 09:41

Святкування цього року Великодня є дуже актуальним питанням, яке обговорюється на усіх рівня – місцевих, обласних, державному. І вже цієї неділі відзначатимемо велике християнське свято. У зв’язку з карантином ми опинилися заручниками у цій ситуації, тому мусимо змінювати традиції задля здоров’я та навіть життя людей.

Шановні жителі Казанківської громади, радимо усім залишатись вдома і дотримуватись усіх правил карантину, а також скористатись можливістю вдома разом з рідними прослухати літургію та освятити пасочки онлайн, щоб не наражати себе і близьких на небезпеку. Це буде найкращий вихід із цієї ситуації – бути вдома!