Шановні жителі громади!

Дата: 02.04.2020 09:40

В період карантину працівники культури Казанківської ОТГ працюють  дистанційно. За цей період зроблено багато роботи. Та творчій людині важко сидіти вдома без можливості проявити свої таланти. Тому ми підтримали пропозицію художнього керівника   Казанківського  МК  №   1   Болотських А.Ю.   про  оголошення   конкурсу  творча   майстерня  « Можливо все!»  на кращий сценарій та поробки зроблені  в  дома під  час  карантину. Просимо  вас   проявити свій талант та надіслати нам свої роботи та відеозаписи ваших майстер - класів  на електронну адресу vid.kylkazanka@gmail.com. , які ми потім розмістимо в групі Відділу культури та туризму і Казанківської громади у Фейсбуці. Переможець визначатиметься  за кількістю голосів і буде нагороджений цінним подарунком.

Бажаємо Вам творчого натхнення та з нетерпінням чекаємо

ваших робіт!

Довідки за телефоном: (096) 193-94-87; ( 098) 813-28-72

Начальник відділу культури та туризму