Про посилення заходів по запобіганню поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Казанківської селищної ради

Дата: 27.03.2020 13:48

Відповідно до  статті 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №239, і з урахуванням рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації від 16 березня 2020 року протокол №4 та з метою запобігання створення масового скупчення людей:

1. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та фізичним особам-підприємцям, що здійснюють реалізацію продовольчих та непродовольчих товарів на період дії карантинних заходів на території селищної ради:

1) встановити обмеження щодо одночасного перебування відвідувачів в торгових залах в кількості 1 особа на 10м2;

2) заборонити реалізацію спиртних напоїв  з 20:00 год. до 08:00 год.;

3) дотримуватися санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм при здійсненні виробництва та реалізації товарів;

4) забезпечити проведення профілактичних дезінфекційних заходів у виробничих, торговельних та інших приміщеннях, а також на прилеглих земельних ділянках;

5) сприяти у межах своїх повноважень медичним працівникам у здійснені заходів щодо захисту населення від інфекційних хвороб.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.