В Троїцько-Сафоновому привітали ювіляра

Дата: 18.03.2020 11:34

17 березня рідні та жителі села Троїцько-Сафонове від щирого серця вітали свого односельчанина Побережного Миколу Григоровича з поважною датою – 90-річчям. Цього дня в.о. старости села Віталій Смоль разом з головою ветеранської організації Вірою Іванівною Вишневецькою привітали Миколу Григоровича з поважним ювілеєм. Це великий пройдений шлях та величезний досвід. Все своє свідоме життя Микола Григорович важко працював, самовдосконалювався, чим і заслужив повагу і шану від односельців, любов і турботу від рідних. Про нього завжди говорять як про розумну, добру й душевну людину. У далеких 70-х роках був обраний головою сільської ради, що підтверджує авторитет серед жителів села. Він завжди був енергійним, комунікабельним, з усіма знаходив спільну мову, переймався за справи.

Микола Григорович має чудову дружну родину, чарівну дружину і порадницю Надію Яківну. Народили та виховали трьох дітей, а також мають гідне продовження свого роду – п’ять онуків та три правнуки.

У свої 90, ювіляр веде активний спосіб життя, займається спортом, катається на ковзанах, лижах, порається на городі.

Дев’яностолітній рубіж Миколи Григоровича Побережного засвідчує – ці роки він прожив гідно, залишаючись людиною великого серця і душі.

Бажаємо Вам, шановний Миколо Григоровичу, міцного-міцного здоров’я, гарного настрою і оптимізму, щоб ви завжди були оточені теплом своїх рідних і близьких, а щастя не покидало вашу домівку.