Казанка. Другий день карантину.

Дата: 18.03.2020 11:32

Як ми уже повідомляли, згідно з розпорядженням селищного голови, на території Казанківської ОТГ запроваджено низку карантинних заходів, аби не допустити поширення коронавірусу. У зв’язку з цим комунальні установи, організації, заклади Казанківської селищної ради, в.о. старост сіл, селищ скасували проведення особистих прийомів громадян з 17 березня до особливого розпорядження. Але громадяни можуть реалізувати своє право на звернення до селищного голови, виконавчих органів шляхом надсилання письмового звернення поштою за адресою: смт Казанка вул. Миру. 228, або з використанням Інтернет: kazankas@meta.ua, залишення письмового звернення у скриньках адмінбудівель селищної ради, або за телефонами 068-071-97-51, (05164) 9-15-32.

Масові культурні заходи скасовано, школи і дитсадки на карантині, пробне ЗНО перенесли, але життя продовжується, треба якось організувати дозвілля під час карантину дітей, а у вихідні дні - дорослих. Тож в учнів є більше часу, щоб підготуватись до ЗНО, учням «наздогнати» шкільну програму, читати улюблені книжки, переглянути фільми, мультфільми та обговорити їх у телефонному режимі з друзями, також є можливість навчитись грати в шахи, і в решті решт зробити ті домашні справи, до яких «не доходили» руки.

Як бачите, нудьгувати ніколи і займатись є чим.