Шановні мешканці Казанківської громади!

Дата: 17.03.2020 11:24

У зв’язку з поширенням коронавіруса та для запобігання його розповсюдження оголошено режим надзвичайної ситуації. Казанківська селищна рада з 17 березня змінює свій режим роботи щодо прийому громадян. Тепер реєстрація/ зняття з реєстрації місця проживання буде здійснюватись щовівторка, видача довідок – кожної п’ятниці з 8:00 до 17:00.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами:

(068) 071 97 51, (05164) 9-15-32.

ПАМ’ЯТАЄМО! Кожна людина має відповідально ставитися до власного здоров'я та здоров'я оточуючих. А відтак — дотримуватися елементарних правих особистої гігієни.

Як убезпечити себе від коронавірусу та інших заворювань: поради медиків

Ретельно і часто мийте руки з милом (тривалість процедури — 20-40 секунд) чи обробляйте їх антисептиком.

Уникайте скупчення людей.

Якщо захворіли, залишайтеся вдома і обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря чи терапевта.

Використовуйте захисну маску (кожні чотири години — нова). Вона має щільно прилягати, покривати ніс і рот. Обов’язково — якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить). Якщо перебуваєте у місцях великого скупчення людей — з метою додаткового захисту.