Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Казанківської горомади!

Дата: 16.03.2020 09:53

З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання! Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу громади. Адже це – охайність і чистота вулиць, забезпечення комфорту в нашому житті. Всі ці люди, які займаються обслуговуванням, дбають про те, щоб було якомога менше проблем, пов‘язаних з облаштуванням побуту. Вони роблять наше селище чистішим і привабливішим. Існування простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Висловлюємо сердечну вдячність всім, хто задовольняє повсякденні потреби мешканців нашої об’єднаної територіальної громади.

Бажаємо вам та вашим родинам щастя, міцного здоров'я, любові й пошани, успіхів у роботі та весняного настрою.

Казанківський

селищний голова Олексій Асмолов