Гаджети – користь чи шкода?

Дата: 11.03.2020 17:01
Кількість переглядів: 1931

Сьогодні на базі Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 відбувся майстер-клас для вчителів предмета «Основи здоров’я», тема якого «Вплив гаджетів на здоров’я людини». Участь у ньому взяли вчителі закладів освіти Казанківської громади та Володимирівської сільської ради. Вчитель основ здоров’я Олексій Костенко ознайомив педагогів з історією виникнення та суттю поняття «гаджет», провів анкетування «Мобільний телефон: використання та проблеми». Працюючи в групах викладачі розглянули переваги та недоліки використання гаджету-смартфону, ситуації, в яких існує ризик для здоров’я і життя людини, визначили основні небезпеки впливу смартфонів на організм людини, їх причини та наслідки, а також розробили пам’ятку щодо безпечного використання гаджетів. Під час роботи присутнім було представлено ряд відео фрагментів за темою «Залежність від гаджетів», «Як ваш телефон змінює вас», «Жертви віртуального світу: як вбиває залежність від гаджетів».

Майстер-клас пройшов в атмосфері творчої співпраці. По закінченню гості щиро подякували організаторам за змістовний, повчальний, цікавий майстер-клас, побажали подальших успіхів та творчих злетів. Учасники заходу висловлювали щиру вдячність адміністрації шкільного закладу , а також вчителю основ здоров’я.