Вихованці гуртка «Школа безпеки» навчаються навичкам професії рятувальника

Дата: 11.03.2020 11:01

Вихованці гуртка "Школа безпеки" Будинку дитячої та юнацької творчості оволодівають навичками рятувальних та інших невідкладних робіт під час ліквідації наслідків аварій, техногенних катастроф, стихійного лиха. Тренування відбуваються з виконанням спеціальних завдань з пошуку, деблокування, надання першої медичної допомоги та транспортування потерпілих з використанням найпростіших механізмів та приладів аварійно-рятувального призначення. Діти навчаються орієнтуватися на місцевості для знаходження потерпілих та відпрацьовують подолання штучних і природних перешкод з потерпілим.

«Заняття в гуртку «Школа безпеки» спрямованні перш за все на підготовку людини до дій в надзвичайних ситуаціях, надання само - та взаємодопомоги», - говорить керівник гуртка Сергій Гордійчук.