Відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради

Дата: 10.03.2020 16:17

Відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради з питань з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав громадян, законності і правопорядку, яке провела голова комісії Валентина Кривцова. В роботі комісії взяли участь Казанківський селищний голова Олексій Асмолов, секретар селищної ради Людмила Міненко.

Депутати обговорили проекти рішень порядку денного наступної ХХІІІ сесії 7 скликання, а саме «Про затвердження Плану роботи Казанківської селищної ради на 2020 рік», з метою приведення у відповідність існуючої мережі закладів освіти рекомендували раді затвердити Статут Троїцько-Сафонівського ліцею, а також погодили зміни та доповнення до рішення селищної ради щодо переліку адміністративних послуг, які надаватимуться через Центр надання адмінпослуг та віддалені робочі місця.

Після детального обговорення депутати вирішили рекомендувати раді розглянути на пленарному засіданні запропоновані проекти рішень.