Хлопчики Троїцько-Сафонівського ліцею вітали вчителів та дівчаток з святом весни

Дата: 10.03.2020 15:21

Весело, цікаво і піднесено пройшло свято 8 Березня у Троїцько-Сафонівськоу ліцеї. Звучали слова привітання педагогічним працівникам, обслуговуючому персоналу та дівчаткам.

Учениці 2, 3 та 4 класів змагались у конкурсі " Я все вмію, я все зроблю", де майбутні господині демонстрували свої неабиякі здібності. При виконанні різних завдань вони проявляли кмітливість та винахідливість, а хлопці приготували кумедні сценки, танцювальні та музичні номери. В актовій залі було дуже гамірно, кумедно і весело.

Жартівливі конкурси, веселі пісні, запальні танцювальні номери та вітання від хлопчиків сподобались всім присутнім!