Призначено начальника відділу культури

Дата: 10.03.2020 13:57

За результатами конкурсу розпорядженням Казанківського селищного голови Олексія Асмолова на посаду начальника відділу культури та туризму призначено Косталан Аллу Миколаївну. Варто зазначити, що Алла Миколаївна вже має досвід керівної роботи в галузі культури, адже свого часу очолювала відділ культури райдержадміністрації. Натомість А. Косталан подякувала за довіру та зауважила на тому, що добре усвідомлює всю відповідальність та готова до активної роботи спільно з колективом.

Зараз новопризначений начальник відділу знайомиться з станом справ у закладах культури нашої об’єднаної територіальної громади з тим, щоб такий важливий напрямок роботи розвивався на належному рівні.