В Михайлівці відбувся святковий концерт

Дата: 10.03.2020 11:09

7 березня в селі Михайлівка відбувся святковий концерт присвячений найкращій половині людства - жінкам. З цим весняним святом привітали в.о. старости Тимофій Сай і депутат Миколаївської обласної ради Олена Малиновська, побажали усім міцного здоров’я, гарного настрою, сімейного затишку, миру та добра. Концертну програму відкрили ведучі Тетяна Кібенко та Вікторія Дранчковська. Присутні слухали пісні про маму у виконані Наталі Панчук, Антоніни Печарник, Вікторії Сумарюк, Валентини Гаращук, фольклорний колектив «Калина» виконав пісні про село. Танцювальний колектив «Талісман» додав чудового гарного настрою глядачам. Після закінчення концертної програми всі присутні мали змогу поласувати смачними стравами, приготованими місцевими майстринями.