Покладання квітів загиблим воїнам

Дата: 06.03.2020 13:37

Сьогодні, 6 березня, казанківці долучились до відзначення важливої і знаменної події в історії нашої громади – сімдесят шостої річниці визволення Казанківщини від фашистських загарбників. Ці трагічні дні сповнені героїзму тих подій і назавжди увійдуть в історію України як символ патріотизму. Біля меморіального комплексу загиблим воїнам зібрались мешканці та гості громади. Перед присутніми виступили Казанківський селищний голова Олексій Асмолов, голова райдержадміністрації Наталія Казаріна, голова районної ради Василь Коніщук.

До учасників заходу звернулась голова Казанківської районної організації ветеранів Марія Григорівна Ризук. Вона розповіла про ветеранів і учасників другої світової, що проживають на території Казанківщини.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів та поклали живі квіти до меморіалу.