Як вчителі вчилися техніці граттаж

Дата: 02.03.2020 16:17

На базі Миколаївського закладу загальної середньої освіти І – ІІ ступенів, вчитель трудового навчання Мирончик О.В., провів майстер-клас «Розвиток творчих здібностей особистості під час виконання проєктів на уроках трудового навчання» за темою: «Проєкт. «Листівка. Техніка граттаж».

Олександр Васильович ознайомив колег з графічними матеріалами, а саме технікою граттаж. Це спосіб виконання малюнка шляхом процарапування гострим інструментом паперу або картону, залитих тушшю або чорною гуашшю. Учасники вчилися готувати основу під граттаж, кожен вчитель створив власний графічний твір та побував у ролі справжнього митця.

Дякуємо адміністрації закладу та вчителю трудового навчання О.В. Мирончику за творчу атмосферу під час проведення майстер-класу.