Змагання з волейболу на «Першість Казанківської селищної ради»

Дата: 02.03.2020 16:00

З метою популяризації волейболу в Казанківській громаді, пропаганди здорового способу життя, укріплення зв’язків між спортивними поколіннями, 29 лютого відбулися змагання з волейболу на «Першість Казанківської селищної ради» серед команд дорослого населення Казанківської громади. У привітному спортивному залі Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 за право називатися кращими прибули позмагатися шість команд: «Казанка», «Дмитрівка», «Новоданилівка», «Троїцько-Сафонове», «Миколаївка» та «Великоолександрівка». Перед початком запеклих сутичок до присутніх звернулися Казанківський селищний голова Олексій Асмолов та депутат Казанківської селищної ради, голова планово-бюджетної комісії Сергій Дяченко, зазначивши, що це лише початок традиційних спортивних зустрічей серед команд Казанківської територіальної громади з даного виду спорту та. побажали учасникам успішних виступів, яскравих перемог та впевненості в своїх силах. У результаті неперевершеної, динамічної та напруженої гри під гучні викрики вболівальників перемогу здобула команда «Казанка». Друге почесне місце зайняли гравці команди «Миколаївка», третіми стала – команда «Троїцько-Сафонове». З великим задоволенням кожна команда отримала в подарунок волейбольні м’ячі, а призери змагань були нагородженні кубками та грошовими преміями.

У цій грі було все: і хороша атмосфера, і інтрига до останньої хвилини, і емоції, що переповнювали не тільки гравців, а й вболівальників.

Дякуємо організаторам змагання, а спортсменам – вперед, за новими досягненнями!