Вітаємо учасниць обласного конкурсу розмовного жанру «Барви надії»

Дата: 24.02.2020 16:28

23 лютого у м. Миколаєві відбувся щорічний обласний конкурс розмовного жанру «Барви надії». Казанківську громаду представляли юні таланти, а саме учасниця художньої самодіяльності селищного клубу №1 в номінації «Поезія» - Ксенія Болотських, учасниці зразкового колективу Театр слова «Ранок» Троїцько-Сафонівського сільського клубу - Надія Власенко і Сніжана Іванова.

Наші дівчатка заявили про себе, продемонструвавши свій артистизм, виразність дикції, вміння передавати емоції та довести думку до глядача. І ось результат - додому повернулись з перемогою, отримали дипломи за ІІІ місця.

Учасниці конкурсу знову готові працювати, щоб і надалі мати можливість перемагати, а також знайомитися з новими друзями та переймати досвід інших.