Учні Казанківського ЗЗСО №1 доводили своє право називатись кращими знавцями рідної мови

Дата: 24.02.2020 14:46

До Міжнародного дня рідної мови працівники Публічної бібліотеки організували для учнів 3 класу Казанківського ЗЗСО №1 змагання-конкурс знавців «Слова у рідній мові – квіти калинові».

Без своєї мови, без самобутньої культури нема народу. Мова – це духовний скарб нації, не просто засіб спілкування, а те, що живе в наших серцях. Наш народ створював мову віками, боровся за її існування і процвітання. Тому ми, як нащадки, маємо берегти і примножувати багатства нашої мови і боротися за її процвітання. З такими словами звернулась до учнів ведуча заходу О.П. Казаріна.

Потім клас розділився на дві команди – «Сонечко» і «Колосок» - кожна з яких доводила своє право називатись кращими знавцями рідної мови. Діти змагались в знанні прислів’їв і приказок, частин мови і частин речення, у вмінні правильно розуміти і застосовувати слова, а також приміряли на себе роль перекладача, розгадували ребуси і читали вірші.

Захід пройшов весело і жваво. І хоча команда «Сонечко» перемогла, переможених не було.