В Троїцько-Сафонівському ліцеї пройшли виховні години

Дата: 24.02.2020 14:43

21 лютого в Троїцько- Сафонівському ліцеї пройшов виховний захід до Міжнародного дня рідної мови, мета якого виховувати любов і повагу до української мови. Адже рідна мова – це скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмок надії.

Для учнів 7-8 класів було проведено конкурсно-розважальну програму «Майстер слова українського», де старшокласники поринули в красу рідного слова. Для учнів 5-6 класів теж проведено позакласний захід «Кращий знавець української мови». Діти цікаво та змістовно провели час

До Дня пам'яті Героїв небесної сотні в ліцеї пройшов виховний захід "Герої не вмирають", в якому взяли участь учні 7-11 класів. Учні переглянули відеоролик тих часів, згадали події. Хвилиною мовчання вшанували пам‘ять загиблих героїв та запалили свічки в знак вшанування пам'яті, поставили їх біля фотографій Героїв небесної сотні, а потім слухали сучасні пісні про ті події, про героїв сотні.